Kappróður

64 manningar rógva kapp á Norðoyastevnu

Harav eru 23 barnamanningar.

Frá Norðoyastevnuróðrinum í fjør (Savnsmynd: Jens Kr. Vang)

Frá Norðoyastevnuróðrinum í fjør (Savnsmynd: Jens Kr. Vang)

2019-05-28 17:30 Author image
Tíðindaskriv

Fyrsti FM róðurin í ár verður hildin komandi leygardag tá Norðoyastevna er í Klaksvík.

64 manningar hava meldað til róðurin. Tær eru hesar.

Barnaróður 5-mannafør gentur (kl. 13.30)
3 – Fiskurin, Vágur 

4 – Tambar, Knørrur 

5 – Ørnin, Sandavágur 

6 – Hulda, Froðba 

7 – Sílið, Tórshavn
8 – Rókurin, Miðvágur 

9 – Beinta, Miðvágur 

10 – Dúgvan, Sørvágur 

11 – Ingibjørg, Tórshavn 

12 – Títlingur, Tórshavn 

13 – Blikur, Argir 

14 – Karin, Klaksvík 

15 – Heykur, Hósvík 


Barnaróður 5-mannafør dreingir (kl. 14.10)
4 - Royndin Fríða, Vágur 

5 – Knúkur, Tindur 

6 – Fípan Fagra, Klaksvík 

7 – Falkur, Hósvík 

8 – Nísan, Hvalvík/Streymnes 

9 – Beinta, Miðvágur
10 – Dúgvan, Sørvágur 

11 – Ingibjørg, Tórshavn 

12 – Pílur, Knørrur 

13 – Fiskurin, Vágur

5-mannafør gentur (kl. 14.50)
4 – Kollur, Kollafjørður 

5 – Ørnin, Sandavágur 

6 – Drekin, Tórshavn 

7 – Báran, Hvalvík/Streymnes 

8 – Frúgvin, Miðvágur 

9 – Fenja, Fuglafjørður 

10 – Rókurin, Miðvágur 

11 – Sílið, Tórshavn 

12 – Firvaldur, Froðba 

13 – Blikur, Argir 


6-mannafør kvinnur (kl. 15.15)
7 – Smyril, Vágur
8 – Sølmundur, Runavík
9 – Fortuna, Vestmanna
10 – Sundabáturin, Norðdepil/Hvannasund

5-mannafør dreingir (kl. 15.40)
4 – Heykur, Hósvík
5 – Jallurin, Knørrur
6 – Ørnin, Sandavágur
7 – Firvaldur, Froðba
8 – Sílið, Tórshavn
9 – Tjaldrið, Runavík
10 – Drekin, Tórshavn
11 – Teistin, Argir
12 – Karin, Klaksvík
13 – Royndin Fríða, Vágur

6-mannafør menn (kl. 16.00)
6 – Herningur, Knørrur

7 – Gongurólvur, Tórshavn

8 – Riddarin, Miðvágur

9 – Strálan, Strendur
10 – Hvessingur, Hvalvík/Streymnes
11 – Lómur, Argir
12 – Jarnbardur, Knørrur

8-mannafør (kl. 16.20)
8 – Argjabáturin
9 – Nevið Reyða, Klaksvík

5-mannafør kvinnur (kl. 16.40)
7 – Teistin, Argir

8 – Svanur, Skála
9 – Erla Kongsdóttir, Fuglafjørður
10 – Havfrúgvin, Vestmanna
11 – Junkarin, Kvívík

10-mannafør (kl. 17.00)
8 – Havnarbáturin
9 – Suðuroyingur
10 – Ormurin Langi, Knørrur

 

placeholder
placeholder