Annað

Badminton: 1. umfar av grand prix kapping leikt í Havn

Her eru úrslitini frá 1. umfari av kappingini 18. og 19. september.

2021-09-24 12:56 Author image
Alda Nielsdóttir
placeholder

Farna vikuskifti, 18. og 19. september var 1. umfar av Grand Prix i badminton (single/einmansleikir) leiktur.

Niðanfyri síggjast úrslit frá kappingini, sum varð leikt í Badmintonhøllini í Havn.

U11 Dreingir bólkur D (U11D HS)
1. Boas Rasmussen, HBF
2. Aron Arge, KBF
3. Levi Justinussen, ÍF
3. Betuel Dahl Hansen, KBF

[object Object]

U11 Gentir Bólkur D (U11D DS)
1. Gunhild Arge, KBF
2. Elisa Í Dali, HBF
3. Reiðunn Tórgarð Waagstein, HBF
3. Rosa Gjoveraa Sødergren, HBF

[object Object]

U13 Dreingir bólkur D (U13D HS)
1. Tistram Hammer, HBF
2. Emil Poulsson Linklett, KBF
3. Jens Marius Hentze, HBF
3. Óðin Eldevig, HBF (manglar á myndini)

[object Object]

U13 Gentir Bólkur C (U13C DS)
1. Mirjam Holm, HBF
2. Jennhild Lydersen, KBF
3. Nina Bjørk Egholm, HBF
3. Anna Jógvansdóttir, KBF

[object Object]

U13 Dreingir B HS (U13B HS)
1. Jákup Vang, KBF
2. Boas á Reynatrøð, ÍF
3. Jóhannus Lamhauge, ÍF
3. Baldur Paulason, HBF

[object Object]

U13 Dreingir Bólkur B (U13B HS)
1. Beinir Weihe, HBF
2. Tóki Næs, KBF
3. Jónas Festurstein Dam, KBF
4. Mannbjørn Eysturtún Mouritsen, HBF

[object Object]

U13 Gentir Bólkur A (U13A DS)
1. Tóra Erlandsdóttir, HBF
2. Sarita Kvilt, HBF
3. Rannvá Ryan, KBF
4. Paula Jákupsdóttir Høj, KBF

[object Object]

U15 Dreingir Bólkur A (U15A HS)
1. Markus Bjarnason, HBF
2. Tóki Yngvason Guttesen, HBF
3. Jafet Rasmussen, HBF
3. Kristoffer Samuelsen, HBF

[object Object]

U15 Gentir Bólkur A (U15A DS)
1. Osla Johannesen, KBF
2. Inga Guðrin Samuelsen, HBF
3. Naomi Rajani Færø, HBF

[object Object]

U15 Dreingir Bólkur C (U15C HS)
1. Nathaniel Ennistein Holm, HBF
2. Sjúrður Tórgarð Waagstein, HBF
3. Pætur R Hammer, HBF
3. Andrias M. W. Thomassen, HBF

[object Object]

U15 Gentir Bólkur D (U15D DS)
1. Lív Thorsteinsson, HBF
2. Rósa Mc. Leod Norðbúð, HBF
3. Fríða B. Gjógvará, HBF
4. Maiken Janusardóttir, HBF

[object Object]

U17 Dreingir Bólkur A (U17A HS)
1. Bjarti Samson Vang, HBF
2. Christian Berg Petersen, HBF
3. Dávid Flagstad Berg, HBF
3. Asbjørn Heide Olsen, HBF

[object Object]

U17 Gentir Bólkur A (U17A DS)
1. Ranja Joensen, KBF
2. Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF
3. Julianna í Heiðunum, HBF
3. Eira Ásbjørnsdóttir Petersen, HBF

[object Object]

U17 Dreingir Bólkur B (U17B HS)
1. Bjarni Horn Olsen, HBF
2. David Sørensen, HBF
3. David Syderbø, HBF
4. Jaspur Jacobsen, HBF

[object Object]

U17 Dreingir Bólkur C (U17C HS)
1. Alfred M. Johansen, HBF
2. Róar Frederiksen, HBF
3. Róar Halling, HBF
4. Olivar Askam, KBF (manglar á myndini)

[object Object]

Vaksin, Menn Bólkur B
1. Ári Isfeld, HBF
2. Dávid Flagstad Berg, HBF
3. Heini Eysturtún Rubeksen, HBF
4. Tóki Rubeksen Troest, HBF (manglar á myndini)

[object Object]

Vaksin, Menn Bólkur A
1. Rúni Øster, HBF
2. Jónas Djurhuus, HBF
3. Rúni Simonsen, HBF
3. Hákun Thorkilshøj Sigvardsen, HBF

[object Object]

Vaksin, Kvinnur Bólkur A
1. Miriam í Grótinum, HBF
2. Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF
3. Adhya Nandy, HBF
3. Sanna Thorkildshøj, HBF

[object Object]

placeholder
placeholder