Annað

Úrslit frá seinastu Grand-Prix-kappingini í badminton

Tann fimta í røðini varð hildin farna vikuskiftu.

(U15)

(U15)

2020-03-12 08:13 Author image
Tíðindaskriv
placeholder

Fimta og seinasta Grand-Prix kappingin í badminton varð hildin í vikuskiftinum í badmintonhøllini í Havn og høllini á Hálsi.

Hesi fóru avstað við heiðursmekjunum:


U11 A - dreingir

  1. Mannbjørn Eysturtún, HBF
  2. Tóki Næs, KBF

 

U11 A - gentur

  1. Naomi Rajani Færø, HBF
  2. Inga Guðrin Samuelsen, HBF
  3. Rannvá Ryan, KBF

 

U11 C - dreingir

  1. Hanni Bjartur Mørkøre, KBF
  2. Jóhannus Lamhauge, ÍF
  3. Ingi J. Helmsdal, KBF og Julian G. Hentze, ÍF

 

U11 C - gentur

  1. Paula Jákupsdóttir Høj, KBF
  2. Sarita Kvilt, HBF
  3. Olivia Jónsdóttir Helmsdal, KBF og Hansina Eysturtún Mouritsen, HBF

 

U11 D - dreingir

  1. Boas á Reynatrøð, ÍF
  2. Dánjal Mortensen, HBF
  3. Hans Andrias Arge, KBF

 

U13 A - dreingir

  1. Sjúrður Elias Heinason Eysturoy, HBF
  2. Kristoffur Samuelsen, HBF
  3. Markus Bjarnason, HBF og Filip Høgnason, KBF

 

U13 A - gentur

  1. Julianna í Heiðunum, HBF
  2. Eira Ásbjørnsdóttir Petersen, HBF
  3. Rebekka Eysturskarð, KBF og Eyð Lamhauge Debes, HBF

U13 B - dreingir

  1. Heini Sólheim Guttesen, HBF
  2. Rókur Wenningsted Ólason, HBF
  3. Atli Mortensen, HBF og Jafet Rasmussen, HBF

 

U13 B - gentur

  1. Sesilia Svøðstein, KBF
  2. Jórun Vang, HBF
  3. Adonia Johannesen, HBF

 

U13 C - dreingir

  1. Fríðrikur J. Helmsdal, KBF
  2. Jógvan Kjølbro, KBF
  3. Boas Fonnsdal, HBF og Sjúrður Tórgarð Waagstein, HBF

 

U13 D - dreingir

  1. Regin Dam, HBF
  2. Dánial Davidsen, HBF

 

U15 A - dreingir

  1. Leivur Joensen, HBF
  2. Aron á Reynatrøð, ÍF
  3. Asbjørn Heide Olsen, HBF og Dávid Flagstad Berg, HBF

 

U15 A - gentur

  1. Ranja Joensen, KBF
  2. Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF
  3. Miriam Hávarsá, KBF og Birita Weihe Thomassen, HBF

 

U15 B - dreingir

  1. Leiki Dal-Christiansen, HBF
  2. David Syderbø, HBF
  3. Bjarni Horn Olsen, HBF og Jaspur Jacobsen, HBF

 

U15 C - dreingir

  1. Rúni Samson Vang, HBF
  2. Rógvi Bertholdsen, KBF
  3. Fríði Hansen, ÍF og Martin Næss, HBF

 

U15 D - dreingir

  1. Róar Frederiksen, HBF
  2. Akira Cedric Antonio, ÍF
  3. Teitur Sondum, HBF

 

U15 D - gentur

  1. Silja Ennistein Holm, HBF
  2. Sára Yhomsen, ÍF

 

U17 A - dreingir

  1. Hans Elttør, KBF
  2. Bjarti Samson Vang, HBF
  3. Tóki Rubeksen Troest, HBF og Ári Isfeld, HBF

 

U17 A - gentur

  1. Miriam í Grótinum, HBF
  2. Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF
  3. Mia Thorkildshøj, HBF og Sanna Thorkildshøj, HBF

 

U17 C - dreingir

  1. Heini Eysturtún Rubeksen, HBF
  2. Emil Kirkegaard, KBF
  3. Petur Thorkildshøj Sigvardsen, HBF

 

Vaksin A - menn

  1. Fai Yin Wong, HBF
  2. Árant á Mýrini, MBF
  3. Magnus Dal-Christiansen, HBF og Ari M. Jacobsen, KBF

 

Vaksin A - kvinnur

  1. Miriam í Grótinum, HBF
  2. Lena Maria Joensen, KBF
  3. Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF og Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF

 

Vaksin B

  1. Bjarti Samson Vang, HBF
  2. Sigurð Jacobsen, KBF
  3. Pauli Hansen, HBF og Poul Poulsen, MBF

 

Hesi vunnu Grand-Prix kappingina:

 

U11 - dreingir

  1. Beinir Weihe, HBF
  2. Tóki Næs, KBF
  3. Jónas Festurstein Dam, KBF og Mannbjørn Eysturtún, HBF

 

U11 - gentur

  1. Inga Guðrin Samuelsen, HBF
  2. Naomi Rajani Færø, HBF
  3. Tóra Erlandsdóttir, HBF

 

U13 - dreingir

  1. Sjúrður Elias Heinason Eysturoy, HBF
  2. Kristoffur Samuelsen, HBF
  3. Markus Bjarnason, HBF

 

U13 - gentur

  1. Julianna í Heiðunum, HBF
  2. Eira Á. Petersen, HBF
  3. Eyð Lamhauge Debess, HBF

 

U15 - dreingir

  1. Leivur Joensen, KBF
  2. Aron á Reynatrøð, ÍF
  3. Asbjørn Heide Olsen, HBF

 

U15 - gentur

  1. Ranja Joensen, KBF
  2. Rakul Sørensen, ÍF
  3. Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF

 

U17 - dreingir

  1. Hans Elttør, KBF
  2. Bjarti Samson Vang, HBF
  3. Magnus í Niðristovu Olsen, HBF

 

U17 - gentur

  1. Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF
  2. Miriam í Grótinum, HBF
  3. Mia Thorkildshøj, HBF

 

Vaksin - menn

  1. Fai Yin Wong, HBF
  2. Ari M. Jacobsen, KBF
  3. Árant á Mýrini, MBF

 

Vaksin - kvinnur

  1. Adhya Nandy, HBF
  2. Lena Maria Joensen, KBF
  3. Miriam í Grótinum, HBF

     

placeholder
placeholder